AKCESORIA

URZEKAJĄCE DESIGNEM, ZASKAKUJĄCE FUNKCJONALNOŚCIĄ

img_etui
img_ladowarki
img_kabel
img_sluchawka
start_elementy_07

INSPIROWANE

DZIEDZICTWEM

Nasze projekty powstają w Korei Południowej. Bogata historia naszego regionu pozwala nam sięgać do ciekawych inspiracji i wzorów.

TWORZONE
Z NAJLEPSZYMI

Devia stawia na najwyższą jakość, dlatego nasze produkty są wykonywane tylko z certyfikowanych materiałów. Nakładki przyozdobione kryształkami Swarovskiego to jeden z przykładów naszej dbałości o szczegóły oraz zapewnienie użytkownikom wyjątkowych produktów.

swarovski_seal
MARKA
MARKA
Chciałbyś mieć tęczę na wyciągnięcie ręki? Cieszyć oko żywymi kolorami? Devia prezentuje najnowszy trend w branży akcesoriów cyfrowych. Łączy w sobie cechy kultur orientalnych i zachodnich, które wspólnie definiują nową koncepcję kolorów. Dzięki bogatej palecie barw, oferowanych pod marką Devia, Twoje życie nabierze zupełnie innego - kolorowego spojrzenia.
FILOZOFIA
FILOZOFIA
Nasz świat jest obecnie w coraz większym stopniu zdigitalizowany, natomiast akcesoria, którymi się otaczamy, odzwierciedlają naszą energię, styl życia i nastrój. Na podstawie tej filozofii, Devia buduje i rozwija kreatywność od wielu lat. Połączenie wpływów wschodnich i zachodnich przyniosły najnowszą modę i trendy w akcesoriach cyfrowych.
DESIGN
DESIGN
Nasza filozofia projektowania może być przedstawiona w trzech słowach: inteligentne, eleganckie i kolorowe. Zdajemy sobie sprawę, że konsumenci korzystający z mobilnych urządzeń dokonują zakupów w rozważny sposób. Chcemy tworzyć produkty, które będą chronić i podkreślać oryginalny wygląd urządzenia. Naszym celem jest uzyskanie idealnej równowagi formy, funkcjonalności i bezpieczeństwa poprzez wprowadzenie innowacyjnych detali w konstrukcji i materiale. Ten kolorowy i elegancki styl sprawia, że Devia jest chętnie wybieraną marką na całym świecie.
ZAANGAŻOWANIE
ZAANGAŻOWANIE
Oferowane przez nas produkty są projektowane i produkowane w trosce o utrzymanie najwyższych standardów jakości. Konsumenci mogą spodziewać się głęboko przemyślanej koncepcji oraz perfekcyjnego rzemiosła w każdym produkcie Devia. Ponadto staramy się wprowadzać produkty wysokiej jakości w cenie przyjaznej dla każdego portfela. Devia to marka uznana na rynku oraz ciesząca się zaufaniem wśród swoich klientów.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.